Co Zrobić, Gdy Zepsuje Nam Się Telefon Komórkowy?

Niestety, urządzenia te są także wrażliwe na różne uszkodzenia - począwszy od tych, spowodowanych upadkiem, przez uderzenia, aż w końcu wynikające z zalania czy innych przyczyn losowych. Do uszkodzenia wyświetlacza może także dojść w wyniku zalania. Rozbita szybka wyświetlacza? Problem z wyświetlaniem obrazu? Masz problem ze smartfonem i chcesz w jak najszybszym czasie pozbyć się usterki? W obecnych czasach wszyscy, a może prawie wszyscy ludzie zarówno w Polsce jak i na całym świecie posiadają i używają telefony komórkowe każdego dnia. Są one bardzo popularne wśród polskich użytkowników, którzy korzystają z nich zarówno do pracy, jak i rozrywki.

Sprzedawcy-doradcy w naszych salonach dysponują dużą wiedzą o branży GSM, jak również kompetencjami z zakresu obsługi klienta, co w efekcie pozwala uzyskać zaufanie i budować długofalowe relacje z Klientami. Naszym atutem jest również Centralny Serwis Naprawczy, w którym odbywają się naprawy, smartfonów, tabletów innych urządzeń przez zespół kilkunastu doświadczonych serwisantów. W takiej sytuacji trafiają zwykle do naszego serwisu tabletów w Poznaniu. Nasza firma nie dotyczy wyłącznie smartfonów, ponieważ prowadzimy również serwis tabletów w Poznaniu. Zajmujemy się skupem i sprzedażą telefonów komórkowych oraz tabletów.W naszej ofercie znajduje się rownież szeroki wybór akcesoriów związanych bezpośrednio z branzą.W ramach naszych usług oferujemy pogwarancyjny serwis telefonów, tabletów i laptopów. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać akcesoria pasujące do Twojego telefonu oraz zabezpieczą go przed uszkodzeniem. Po prostu odwiedź jeden z naszych punktów naprawy telefonów, a nasi specjaliści wymienią szybkę w Twoim telefonie na nową. Zapraszamy do naszych stacjonarnych punktów sprzedazy. Aby jak najdłużej eksploatować swój telefon z zachowaniem jego walorów technicznych i estetycznych zaleca się korzystanie z ochrony w postaci szkła hartowanego na ekran lub jego tańszego zamiennika - folii ochronnej.

image

image

Wyselekcjonowani dostawcy sieci zapewniają Klientom dostęp do serwis telefonów Kraków „najnowszej oferty” produktów, począwszy od wszelkiego rodzaju etui ochronnych poprzez szkła ochronne, wreszcie same urządzenia-smartfony topowych marek. W naszej sieci handlowej mamy ponad 50 własnych obiektów handlowych w znanych galeriach w całej Polsce. Reprezentujemy branżę GSM, jak również związaną z nią od jakiegoś czasu branżę fashion. Pracownicy nie tylko są wysokiej klasy profesjonalistami, ale również osobami słownymi i punktualnymi. Profesjonalne usługi i wieloletnie doświadczenie to zasługa nie tylko naszych wykwalifikowanych serwisantów, ale też naszych klientów, którzy nam zaufali i oddają swoje cenne urządzenia w nasze ręce.