Naprawa Telefonów Poznań - Serwis, Punkt Naprawy Telefonów - tamax.com.pl

Nasza marka świadczy profesjonalny serwis telefonów za sprawą wieloletniego doświadczenia zatrudnianych pracowników oraz dzięki użytkowaniu najnowocześniejszych narzędzi oraz sprzętu o najwyższej jakości (posiadamy przykładowo komorę próżniową i specjalne laminatory). Proponujemy produkty oryginalne oraz zamienniki najwyższej jakości. Zdecydowanie lepiej udać się do odpowiedniego serwisu i oddać nasz drogocenny smartfon w solidne oraz fachowe ręce. W MedicPhone możesz liczyć na fachowe doradztwo. MedicPhone - rzetelna naprawa telefonów Kraków Ursynów, Mokotów, Centrum! GSM-SPEC z siedzibą w Krakowie to nie tylko profesjonalny serwis telefonów komórkowych. To właśnie dlatego serwis smartfonów to nie jedyna nasza działalność.

Właśnie dlatego w sytuacji wystąpienia jakiejkolwiek awarii w Twoim urządzeniu, od razu udaj się do specjalistów. Jesteśmy w stanie sprostać Szybki serwis telefonów Kraków Kazimierz każdej awarii urządzenia, niektóre naprawy wykonujemy również na miejscu, na poczekaniu. Jako nieliczni możemy poszczycić się ciągle zwiększającą się liczbą klientów korzystających z usługi wykonanej od ręki - na poczekaniu! Świadczymy usługi związane z naprawą i konserwacją sprzętu komputerowego. Firma działa głównie na obszarze miasta Kraków zajmując się kompleksowymi usługami, które związane są z urządzeniami mobilnymi, czyli smartfonami. Częstą awarią występującą tuż po ustaniu gwarancji producenta czyli zazwyczaj po 2 latach to spowolnienie systemu, awaria oprogramowania, wymagane często są aktualizacje oprogramowania, które mogą niestety jeszcze bardziej spowolnić Twoje urządzenie. Awarie telefonów i innych urządzeń takie jak zalanie telefonu na deszczu lub poprzez zanurzenie go w wodzie są bardzo częstą przypadłością.

image

image

Oferujemy również odzyskiwanie danych utraconych lub usuniętych z telefonów oraz kart pamięci typu microSD. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki oraz naprawy telefonów wiodących marek: Apple, Samsung, LG oraz Huawei. Podążamy za najnowszymi nowinkami technologicznymi i metodami napraw, w związku z czym świadczone przez nas usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Oprócz tego oferujemy nie tylko profesjonalne podejście do Klienta, ale także świadczenie pomocy na wysokim poziomie. Oferujemy również: ekrany dotykowe (digitizery), szybki, wyświetlacze LCD, baterie do telefonów, ładowarki sieciowe do telefonów i tabletów, taśmy do LCD (flex-y), obudowy oryginalne oraz ochronne, profesjonalne narzędzia serwisowe GSM, szkło hartowane (folia szklana), glass protector, Tempered Glass 9H i wiele innych. Oferujemy skuteczność i najkorzystniejsze ceny na rynku!